Žalianamis kviečia prasmingai leisti laiką!

Antakalnio atviras jaunimo centras, jaunimo vadinamas Žalianamiu, – tai saugi vieta jauniems žmonėms (14 – 29 metų) būti, leisti laisvalaikį, bendrauti, tobulėti ir kurti. Žalianamyje dirba kompetentingos jaunimo darbuotojos, kurios pasitinka kiekvieną atėjusį, padeda jam rasti savo vietą, susipažinti, įgyvendinti turimas idėjas ir augti kaip asmenybei. 

Visos veiklos ir buvimas Žalianamyje jauniems žmonėms yra nemokamas ir nereikalaujantis jokios registracijos – trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 16 val. iki 20 val. dirbančiame jaunimo centre galima ateiti į pasirinktas veiklas arba ateiti tiesiog būti, žaisti stalo žaidimus, muzikuoti, gerti arbatą ir bendrauti. Žalianamis įsikūręs mediniame žaliame name spalvotomis langinėmis Antakalnio 84A, Vilniuje.

Spalio mėnesį kviečiame (išsamiai apie visas veiklas ir naujienas galite sužinoti mūsų Facebook paskyroje www.facebook.com/Zalianamis):

Įterptasis vaizdas 1
Ar žinot, kas yra Ligretto? Tai stalo žaidimas, kurio protėvis – tradicinis olandų žaidimas. Žaidėm praėjusią savaitę, laaabai įdomu ir smagu, nes žaidimas reikalauja susikaupimo ir SUPER žaibiškos reakcijos. Ateik, žaisim ir trečiadienį!
 
 
Įterptasis vaizdas 2
 
Šoksime, improvizuosime, klausime, ieškosime atsakymų, kursime, dalinsimės mintimis, judesiais ir geromis emocijomis. Kiekviena pamoka unikali, vis nauja choreografija, užduotys padedančios kurti ir atrasti judesį ir ne tik. Tai atviros pamokos visiems, čia nebūtina ankstesnė šokio patirtis ar pasirengimas. Viskas ko reikia – noras, ir bent viena judanti kūno dalis! Lauksime tavęs!
 
Įterptasis vaizdas 3
 
Žalianamyje kuriasi aktorinio studija, kurios atviras pristatymas vyks spalio 8 d., 18 val.! Jei nori tapti šios studijos nariu – ateik!
Studiją organizuoja jaunimo miuziklo teatro aktorius.
 
Įterptasis vaizdas 4
 
Ruduo. O ar dažnai pasirūpini savimi? Leidi sau atsipalaiduoti, lėtai pasimėgauti arbatos puodeliu, suvalgyti skanėstą, kalbėti apie tai kas rūpi TAU, o ne apie ką reikia ar kitam? Ar kada bandei pagaminti savo rankomis sapnų gaudyklę? Sapnų gaudyklės idėja gimė odžibvų ir anišabų gentyse. Odžibvų genties indėnai tikėjo, kad sapnuoti galima dėl daugybės priežasčių, tačiau pagrindinė yra tam tikras atsitiktinumas. Todėl kviečiu į atsitiktinumą kiekvieną, kuris mato šį kvietimą.
 
Įterptasis vaizdas 5
 
STOP !!!
Jautiesi pavargęs?
Spaudžia besikraunantys darbai?
Nori geriau pažinti save?
Jei tave kamuoja bent vienas iš šių simptomų, Rašymo terapija – Tau.
Vartojimo instrukcija
Paskirtis: Padeda esant vidinei įtampai, stresui, leidžia nusiraminti ir atsipalaiduoti. Taip pat gali padėti geriau pažinti save, o kartu labiau suprasti ir kitą. Tinka ir tais atvejais, kai norima kūrybingai praleisti laiką.
Užsiėmimo sudėtis: rašiklis, popierius,
Pagalbinės medžiagos: truputis jausmų ir minčių.
Vartojimo laikas ir trukmė: Nuo 17 iki 18 valandos ketvirtadieniais.
Vieta: Žalianamio kambarėlis.
Dozė: Po vieną užsiėmimą kas antrą savaitę.
Galiojimo trukmė: Nuo 2014.09.26 iki x metų y mėnesio, z dienos.
Platintoja: VU psichologijos IV kurso studentė Uršulė Toleikytė.
Galimas šalutinis poveikis: geresnė savijauta.
Kaina: Tavo laikas ir noras JDėl detalesnės informacijos galite kreiptis į Žalianamio darbuotojus arba rašyti šiuo adresu ursule.toleikyte@gmail.com
Įterptasis vaizdas 6
BLIC Iniciatyva – tai nauja forma ištraukti idėją, ją sugeneruoti ir blic greičiu suorganizuoti!Kodėl verta ateiti?
Per dvi valandas per patirtį mokysimės:-greitai sugalvoti ir suformuluoti idėją;
-kelti tikslus;
-dirbti komandoje;
-planuoti;
-organizuoti;
-reflektuoti – įsivardinti.

BLIC iniciatyva – tai tarsi labai labai pagreitintas darbo grupėje modelis. Kaip viskas atrodys detaliai?

1. Susirinksime (5-10 žmonių)
2. Susipažinsime
3. Pasirinksime temą (bet kokią – miškas, jaunimas, nedarbas, arbatos rūšys, ekologija, namų darbai…)
4. Brainstorm’as pasirinkta tema galimai veiklai (įdomus, ne šiaip koks paprastas)
5. Vienos veiklos – idėjos iš brainstormo pasirinkta tema išsigryninimas.
6. Jei idėja/tikslas – veiklos jam pasiekti numatymas ir suplanavimas.
7. Jei brainstorme gimsta veikla – tikslo jai iškėlimas ir veiklos suplanavimas.
8. Veiklos įgyvendinimas (veikla labai trumpa, tokia BLIC)
9. Išmokimų aptarimas.

Va taip viskas smagiai, per žaidimus ir bendravimą!
Ateik, bus smagu!

Įterptasis vaizdas 7
Ar kada rašei Haiku? Tai unikali Japonijos poezijos forma. Eilėse vyrauja linijinis tikslus mąstymas apie gamtos maloningumą bei žmogaus pasyvią egzitenciją. Tai spalvų, jausmų, gamtos, filosofijos mišinys, keliantis kontrastiškumo įspūdį.
Įterptasis vaizdas 8
Kūrybinio rašymo dirbtuvėse laukiami visi, kurie ką nors rašo – prozą, poeziją, esė, žodžius dainoms ar kokius nors užrašus, kuriems įdomi kitų nuomonė, kurie nori padiskutuoti apie savo ir kitų kūrybą.Jei nieko nerašai, bet įdomūs kūrybos užkulisiai, kaip gimsta tekstai – irgi esi laukiamas.
Svarbiausia būti atviram ir norėti tobulėti, mokytis, diskutuoti ir atrasti kažką sava.Užsiėmimai vyks kas antrą ketvirtadienį 18–19.30 val

Įterptasis vaizdas 9

Ar piešei kada mandalą?Psichoanalitikas Karlas Gustavas Jungas laikė mandalą „pasąmoninio “aš„ atspindžiu“ ir manė, kad mandalų piešimas jam leidžia išsiaiškinti emocines problemas bei siekti asmenybės pilnatvės. Mandala yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką.

 

 

 

 

 

This entry was posted in Nekategorizuota. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą