Vasario 12 d. miesto daržininkų susitikimas

Žali LT miesto daržų iniciatyva neišvengiamai parodė tai, kas ir taip daugeliui buvo akivaizdu – urbanistiniame peizaže, ypač tokiame išsibarsčiusiame kaip Lietuvos, telpa ne vien tradiciniai ir dekoratyviniai augalai, bet ir alternatyva – maisto auginimas, daržovės, vaisiai, vaismedžiai, lazdynai, vaiskrūmiai, bulvės ir net, kai kas sako, pistacijos.

Šį trečiadienį, vasario 12 d. 18 val., kavinėje „Caif Cafe“ (Gedimino pr. 37) kviečiame susitikti visus, kas prisidėjo ar svajojo prisidėti diegiant ir vystant bendruomeninius daržus, o ypač – žmones, organizacijas, bendruomenes, kurios svarstytų juos užveisti ir puoselėti ateinančiais metais, taip papuošdamos ir paįvairindamos savo rajoną, suteikdamos dar daugiau priežasčių socialiniam bendruomenės būrimuisi ir bendradarbiavimui, pagaliau ir šviežio salotos lapo užsiauginimui. Nors mūsų „veiklaus jaunimo“ projektas baigiasi šio vasario vidury, tačiau konsultuosime, dalyvausime, dirbsime, prisidėsime kuo galėsim.

Ateinančio sezono darbai ir daigai jau pamažu prasidės. Todėl susisiekėme su Lietuvos mokinių neformalaus švietimo centru ir talkinsim jam skleidžiant „Žaliosios palangės“ konkursą, skatindami žmones ir namuose augintis prieskonių ir sodinukų būsimiems daržams, visus kviečiame jame dalyvauti. Toliau bendradarbiausime su jaunimo projektais „Maisto šaknys“ ir „Mokanti žemė“, ir tikimės, kad šiais metais gims net ne vienas naujas daržas; ekologinėje maisto produktų sistemos perspektyvoje ir miesto žaliosios aplinkos įvairovėje, bendruomenių būrimosi motyvacijoje miesto daržai yra svarbi ir maloni, kūrybinga veikla, į kurią dantis turėtų suleisti kiekviena/s save gerbianti/s žaliasis, visuomenininkas, sodininkas ir šiaip buto riteris.

Jei negalite ateiti į susitikimą, bet norite prisijungti prie Antakalniečių sodo Sapiegų parke puoselėjimo, tai kreipkitės į Mindaugą, el.p. mindaugas.danys@gmail.com arba mob. 868601247

Bendruomeninių daržų pristatymas

This entry was posted in Naujienos, Renginiai and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą