Susipažinkite su Antakalniečių sodo talkininkais

Nusprendėme supažindinti jus su Antakalniečių sodo talkininkais. Pasakojimą pradedame nuo Giedrės, kuri netikėtai atsiliepė į mūsų kvietimą ir atėjo į vieną iš talkų mūsų sode daržininkavimo sezonui artėjant į pabaigą. Prisijunkite ir jūs.

geidra

iš asm. albumo. Giedrė kairėje


Pasakyk kelis žodžius apie save

Aš esu Giedrė, man 33 metai, profesija chemikė (VU PhD), mėgstu aktyvų gyvenimo būdą, keliones, užsiiminėju ekstremaliu sportu.  Šiuo metu dirbu projektų vadove vienoje nedidelėje įmonėje ir užsiimu konferencijų skirtų verslui organizavimu.

Ką veikei lig šiol?

Esu dirbusi Nacionalinėje veterinarijos laboratorijoje chemijos skyriuje, naftos perdirbimo įmonės pardavimo padalinyje bei produktų vadove biotechnologijų bendrovėje Roche.  Na, o praeitą žiemą 7 mėnesius keliavau po Pietryčių Aziją. Jokių ypatingų tikslų kelionei nekėliau, tiesiog norėjau atsipalaiduoti, patikrinti kas visgi yra man svarbiausia ir kuriam laikui sustabdyti tokių dalykų, kaip metiniai planai, susirinkimai, komandiruotės, gap closing, xx metų savaitė, žadintuvas, busines casual, vizitinė kortelė, įvaizdis, režimas, savaitgalis – darbo dienos, verslo vakarienė egzistavimą.

Kaip atradai daržininkystę?

Susidomėjau miesto daržininkyste, nes man labai patinka jausmas, kai nueini į daržą, nusiskini petražolių ar krapų ir grįžusi į virtuvę įmeti juos į bebaigiantį virti balandėlių puodą ir dėl kelių žolelių nereikia važiuoti į kaimą už šimtų km, į sodą už miesto, arba dar blogiau į prekybos centrą ir valgyti su trąšomis užaugintas ir dujomis apdirbtas pramonines daržoves… Mano teta, kuri gyvena daugiabutyje, šalia rožių visada pasisėja ir krapų.

Ta koncepcija, kad bendras darbas-bendras derlius man labai labai patinka, nes darže vistiek dažniausiai užauga visko daug daugiau nei reikia. Tai kam prakaituoti vienam ir turėti perteklių, jei galima kartu su kitais žmonėmis daržą prižiūrėti ir lygiavertiškai naudotis rezultatais. Nors anksčiau ravėti, sodinti ar laistyti man būdavo kančia, bet dabar iš to jaučiu malonumą, tikiuosi taip bus ir toliau.

Ačiū!

Sekite Antakalniečių sodo naujienas Facebook ir junkitės prie  mūsų: www.facebook.com/Antakalnieciusodas

giedre2

iš asm. albumo

This entry was posted in Naujienos, Nekategorizuota and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą