Nuo šiol visa informacija apie Žalianamį – ir interneto svetainėje

Dvejus metus aktyviai veikiantis Antakalnio atviras jaunimo centras, jaunimo vadinamas Žalianamiu, žengė dar vieną svarbų žingsnį – susikūrė internetinę svetainę www.zalianamis.lt Iki šiol centras su visuomene intensyviai komunikavo socialinio tinklo Facebook kanalais ir elektroniniu paštu, o nuo šiandien tapo prieinamas ir internetinės svetainės formatu.

„Žinome, kad yra jaunų žmonių, kurie sąmoningai vengia socialinių tinklų, tad svetainę kūrėme tam, kad pasiektume ir šią dalį potencialių ir esamų lankytojų. Be to, manome, kad itin svarbu, jog mūsų darbą suprastų ir tėvai bei Antakalnio bendruomenė, dėl šios priežasties svetainėje talpiname trumpą informaciją apie tai, kas esame, kaip ir vardan ko dirbame“, – pasakoja Aušra Lasauskaitė, Antakalnio atviro jaunimo centro direktorė.

Pasak A. Lasauskaitės, svetainėje taip pat galima rasti informacijos ir apie kitas svarbias centro veiklos sritis. Čia sukurta erdvė registruotis norintiems savanoriauti Antakalnio atvirame jaunimo centre bei jaunimo organizacijų, neformalių jaunimo grupių ar tiesiog jaunų žmonių iniciatyvoms  bei veikloms. Pasisakius apie idėją interneto svetainėje, centre dirbančios sertifikuotos jaunimo darbuotojos iš karto su jumis susisieks ir padės įgyvendinti patį netikėčiausią sumanymą.

Antakalnio atviro jaunimo centro internetinėje svetainėje zalianamis.lt kaip ir socialiniame tinkle bus nuolat atnaujinama informacija apie vykstančias veiklas, tad tie, kam norisi žinoti ir dalyvauti nemokamuose įdomiuose užsiėmimuose, turėtų kartais užsukti į svetainėje esantį veiklos kalendorių.

zalianamis.lt

This entry was posted in Nekategorizuota. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą