Nemokami tėvystės įgūdžių tobulinimo kursai

Mielos Antakalnio Mamos ir Tėčiai, auginantys 6 – 12 metų vaikus!

Kviečiame Jus registruotis į Tėvystės įgūdžių tobulinimo kursus, kurių trukmė – du mėnesiai (spalio 4 – gruodžio 6 dienos).

9-nių užsiėmimų kursai tėvams vyks kartą per savaitę antradieniais 18:00 – 20:00 Antakalnio seniūnijos galerijos salėje (Antakalnio g. 17). Programos pristatymas – spalio 4 dieną 18 val.

14-ka tėvų (turinčių bent vieną 6-12 metų amžiaus grupės vaiką) – maksimalus kursų dalyvių skaičius grupėje. Kiekvienam dalyviui bus suteikta individuali psichologinė konsultacija vaiko ugdymo klausimais sutartu laiku.

Tėvams dalyvavimas programoje nekainuos, išskyrus 10 Eur už vadovėlį ,,Tėvų knyga“, kuris būtinas mokymų metu ir naudingas vėlesniam praktiniam naudojimui.
Kursų programa remiasi moksliškai pagrįsta metodika (akredituota Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centre), padedančia tėvams pozityviai auklėti vaikus, naudojant demokratiško auklėjimo metodus: drausminimą vietoj bausmių; leidimą vaikui pasirinkti tam tikrose ribose ir patirti jo sprendimų natūralias pasekmes; alternatyvių sprendimų ieškojimą; vaiko netinkamo elgesio tikslų atpažinimą ir kt.
Dalyvavimas programoje – galimybė lavinti gebėjimus bendrauti su vaiku atviriau ir nuoširdžiau, ugdyti savo ir vaiko emocinę pusiausvyrą, formuoti atsakomybe ir bendradarbiavimu grįstus tarpusavio ryšius su vaiku bei kitais šeimos nariais.

Užsiėmimų metu domėsimės, kaip pasiekti, kad mylimi vaikai būtų sveiki, pasitikintys savimi, atsakingi, laimingi; kaip padidinti tėvystės ir motinystės džiaugsmą, puoselėti tėvų pasitikėjimą savimi – savo mintimis, idėjomis bei gebėjimais auklėti vaiką.

Būkite smalsūs ir drąsūs, ateikite bendrauti ir diskutuoti; pasidžiaugti pasiekimais ir pasidalinti nusivylimais, įveikiant bendravimo bei elgesio iššūkius; ieškoti sprendimų ir palaikymo; mokytis ir atrasti naujų įžvalgų!

Lauksime pageidaujančių dalyvauti programoje skambučių, žinučių, laiškelių iki spalio 4 dienos 18 valandos.

Kursų vadovė psichologė Jūratė Nalivaikienė, tel. +370 615 83613 (skambinti vakarais nuo 17 iki 22 val.), rašyti el.p. Jnalivaikiene@yahoo.com

Pastaba: Antakalniečių bendruomenė teikė projekto paraišką Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, todėl dalis projekto lėšų bus finansuojama. Programos dalyviai – tėveliai už mokymus nemokės. Minimalios lėšos bus renkamos patalpų švarinimo priemonėms. Projekto autorius ir koordinatorius – Edita Kavaliauskienė. Jei turite klausimų, skambinkite +37061007176 arba rašykite el.paštu: editaantakalnis@gmail.com

Nuoroda Facebook tinke: https://www.facebook.com/events/545800242297574/

This entry was posted in Renginiai. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą