Lapkričio 26 d. susitikimas su naujais Šv. Roko ligoninės pastatų valdytojais

Ateik susipažinti su Šv.Roko ligoninės pastatų būsimu pritaikymu. Susitikimas su investuotojais ir naujo projekto „Vilniaus technologijų ir meno centras“ koordinatoriais vyks lapkričio 26 dieną, 17 val. Antakalnio seniūnijos pastate, bendruomenės salėje  (Antakalnio g. 17).

startup_antakalnis

Parko ir pastatų pritaikymo vizija

2015 metais planuojama perkelti Šv. Roko ligoninę į buvusios vaikų poliklinikos pastatą Antakalnio g. Atlaisvintos patalpos po remonto ir šalia esanti teritorija bus pritaikyta komercinei veiklai įkuriant sparčiai augančių technologinių verslų kaimelį 2016-2017 metais. Projektą pristatys: Vilniaus m. savivaldybės  Investicijų skyriaus l.e.p. vedėja Raimonda Pilipavičiūtė (projekto koordinatorė),  Laura Jagusinskienė – Turto valdymo skyriaus vedėja, vienas iš VšĮ steigėjų Darius Žakaitis

Visą, viešai skelbiamą informaciją galite rasti:

http://www.vilnius.lt/lit/Teises_aktai/895

Paieškoje – „ Žodžiai pavadinime“ įvesti „ Vilniaus Technologijų ir meno“ – rasite ir sutartį ir kitus sprendimus, projektus, įsakymus ir priedus.

Esminiai susitarimo principai:

Nuo 2015 metų rugsėjo mėn. Vilniaus miesto savivaldybė išnuomoja už 8000 lt/mėn. investuotojui 8000 kv.m. ploto patalpas, kuriose šiuo metu veikia Šv.Roko ligoninė, 25 metų laikotarpiui. Investuotojas įsipareigoja iki 2019 m. investuoti min. 10 mln. Lt. pritaikant pastatus ir šalia esančią teritoriją biurų nuomos veiklai bei pritraukti technologinius verslus, ,įkuriant IT verslo parką. Minėtame parke 2015-2019 metais įsisteigs apie 35 naujos įmonės ir bus sukurta iki 800 darbo vietų Vilniaus mieste, iš jų 350 darbo vietų pačiame IT parke. Investuotojas privalo leisti tretiesiems asmenims nekliudomai lankytis parko teritorijoje, taip siekiant plėtoti viešąsias erdves Vilniaus mieste ir pritaikyti jas visuomenės poreikiams. Sutartis pasirašoma su viešąja įstaiga, kurios dalininkais yra Lietuvos ir Rusijos kapitalo įmonės.

Antakalnio seniūnijos pastatas su bendruomenės sale naujiems valdytojams nėra perduodamas, tačiau, deja, šiltnamis su bendruomeniniu daržu bus irgi išnuomotas.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą