Kviečiame į visuotinį Antakalniečių bendruomenės susirinkimą

Antakalniečiai,

Žalias ir kūrybingas Antakalnis – istorinis Vilniaus rajonas, žinomas savo kultūros paveldu, gamtos grožiu ir garsiais žmonėmis. Jame patogu gyventi, čia vyrauja gamtos ir žmogaus darna. Tai – vilniečių aktyvaus poilsio centras su Neries pakrantės, Valakampių ir Sapieginės rekreacinėmis zonomis. Antakalnis – kūrybingas ir dvasingas rajonas, čia veikia kultūtros, mokslo, religijos ir aukštųjų technologijų centrai, čia gyvena ir kuria pasaulinio lygio kūrėjai.

Ar Antakalnis bus toks, ar jis virs tranzitiniu priemiesčių su triukšmingu transporto srautu, automobiliais parkuose ir intensyviu eismu pakrantėje?

Tai priklauso nuo jūsų. Prisijunkite ir kurkime savo svajonių rajoną!

Antakalniečių bendruomenė telkia iniciatyvius antakalniečius ir dirba Antakalnio gyventojų labui, ugdydama piliečių bendruomeniškumą, kurdama aplinką, kurioje gera gyventi, plėtodama kultūrines, edukacines, socialines ir kitokias iniciatyvas.

Kviečiame Jus į visuotinį eilinį Antakalniečių bendruomenės susirinkimą, kuris įvyks š.m. balandžio 26 d., trečiadienį 18 val. Antakalnio Seniūnijos ir bendruomenės namuose, Antakalnio g 17.

Susirinkimo darbotvarkė:
1. Dalyvių registracija, nario mokesčio rinkimas, naujų narių pareiškimų priėmimas;
2. 2016 metų bendruomenės veiklos ataskaita. Pasisako Tarybos pirmininkas, bendruomenės Tarybos nariai, aktyvistai. Trukmė – 30 min.;
3. Bendruomenės finansinė ataskaita. Revizoriaus ataskaita. Patvirtinimas. 15 min.
4. Sprendimas dėl bendruomenės Tarybos narių skaičiaus ir Tarybos narių rinkimai. 45 min.;
5. Antakalniečių bendruomenės svarbiausių darbų gairių numatymas 2017 pristatymas, bendruomenės narių idėjų siūlymai ir diskusija. Trukmė- 45 min.
6. Naujų narių priėmimas.

Antakalniečių bendruomenės tarybos pirmininkas Andrius Samaitis

This entry was posted in Nekategorizuota. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą