Kviečiame į renginį-susitikimą su keramike Beatriče Keleriene

Bendruomenės edukacijos centras Miesto Laboratorija pradeda unikalų kultūringų susitikimų su Antakalnio menininkais ciklą: Mano kaimynas – menininkas.

Antakalnis – seniausias Vilniaus priemiestis, turintis turtingą istorinę ir kultūriną praeitį. Įdomu tai, kad Antakalnį nuo senų laikų yra pamėgę kultūros žmonės – čia gyveno daugybė rašytojų, kompozitorių, dailininkų. Ir šiandien šį rajoną yra pamėgę menininkai – kino režisieriai, operatoriai, aktoriai, keramikai, muzikantai, fotomenininkai ir kiti.

Deja, šiandien kaimynai vieni kitų nebepažįsta, dažnas nežino, kad gretimoje laiptinėje gyvena legendinis kompozitorius, o namelyje už kampo – garsi keramikė.

Norėdami panaikinti tokią kaimynų atskirtį rajone, ėmėmės inicijuoti kultūringų susitikimų ciklą, kuriame kaskart pakviesime susipažinti su kitu rajono menininku.

Pirmasis susitikimas įvyks lapkričio 11 dieną su keramike Beatriče Keleriene. Renginio metu bus galima susipažinti su Beatričės darbais, ji pati papasakos apie jos vadovaujamą Karmazinų keramikos centrą, šiemet baigtą statyti Anagamos krosnį. Dar daugiau – B. Kelerienė pakvies į japoniškos arbatos matcha gėrimo ceremoniją iš jos rankų darbo indų, vaišinsimės naminiais saldumynais.

Renginys nemokamas

Kiti du susitikimai bus skirti muzikos mėgėjams – lapkričio 25 dieną kviesime į diskoteką kartu su Rimu Šapausku, o gruodžio 16 dieną susipažinsime su legendiniu kompozitoriumi Algimantu Raudonikiu.

Kultūringų susitikimų ciklą su Antakalnio menininkais remia Vilniaus miesto savivaldybė

This entry was posted in Naujienos, Renginiai. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą