Gruodžio 10 d. kviečiame į antakalniečių žiemos mugę Sapiegų parke

Gruodžio 10 d., šeštadienį, Sapiegų parko centrinėje alėjoje jau antrus metus rengiama Antakalnio žiemos mugė. Šįmet tarp žiemojančių medžių savo unikalius gaminius pristatys miesto menininkai ir amatininkai, veiks maisto turgelis bei atskira vaikų darbų mugė.

„Sapiegų parkas artėjant šv. Kalėdoms taps tikra traukos vieta miestiečiams ir ypač Antakalnio rajono gyventojams. Tai proga susipažinti su šiame rajone kuriančiais ir gyvenančiais žmonėmis, jaukioje atmosferoje pabendrauti su kaimynais, įsigyti originalių, rankų darbo kalėdinių dovanų“, – sako šventės organizatoriai, Sapiegų parke įsikūrusio bendruomenės centro „Miesto laboratorija“ savanoriai.

Mugėje beveik 70 dalyvių pristatys savo kūrybos darbus, tarp kurių – kalėdiniai vainikai, autorinės keramikos kūriniai, interjero aksesuarai, papuošalai, sapnų gaudyklės, žvakės, kalėdiniai žaislai, šilti drabužiai ir kt.

Šių metų žiemos mugėje bus galima rasti ne tik rankdarbių, bet ir valgomų dovanų – veiks maisto turgelis. Lankytojų alkanų mugės rengėjai taip pat žada nepalikti – maisto vagonėliai kvies papietauti, antakalniečiai – pasivaišinti rajono gyventojų keptais saldumynais, verdama moliūgų sriuba, šiltais gėrimais. Atskiroje erdvėje po stogu lankytojų lauks speciali vaikų mugė, kurioje savo kūrinius pristatys mažieji dalyviai.

Į renginį atvykus su šeima taip pat netruks pramogų – geriau pažinti Sapiegų parką kvies „FunRun“ komanda, vakarop fakyrų pasirodymą surengs ugnies iš šokio grupė „13“, veiks kūrybinės kalėdinės dirbtuvės, parke vyks smagių žaidimų vaikams ir tėveliams.

Bendruomenės edukacijos centre „Miesto laboratorija“ veiklas vysto aktyvūs ir kūrybiški rajono gyventojai. Šiuo metu centras organizuoja įvairias kūrybines ir ekologines dirbtuves, artimiausiuose jų planuose – Sapiegų parke atidaryti bendruomenės virtuvę.

„Kuriame socialiai atsakingą ir gamtai draugišką bendruomenės centrą, kur kiekvienas norintis ras, kaip įdomiai praleisti laiką – paragauti čia pat užaugintos mėtų ir čiobrelių arbatos, daugiau sužinoti apie darnaus miesto idėjas, išmokti pasigaminti ar pasitaisyti buityje reikalingus daiktus iš jau nebenaudojamų senų. Norėtume, kad šis centras taptų platforma, kuri vienytų aplinkai neabejingus Antakalnio ir viso Vilniaus miesto gyventojus, kur jie galėtų surasti atsakymus į rūpimus klausimus, gauti patarimų ir pagalbos, keičiant miestą ir mūsų rajoną į darnią ir gamtai draugišką aplinką“, – pasakoja organizatoriai.

Mugė vyks gruodžio 10 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val. Daugiau informacijos: http://bit.ly/2fBaqmN

This entry was posted in Nekategorizuota, Renginiai. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą