Fotogalerija

Gerbiami Antakalnio gyventojai,

Fotografijos – tai dokumentai, paliekami gyvensiantiems po mūsų. Manau visi mes sutinkame su žymiu fotografu Romualdu Požerskiu, kuris sako, kad: „keičiasi kartos. Vaikai gimsta, žaidžia, išmoksta gyventi tarp namų ir gatvių, po mažu dangaus lopinėliu. Mūro kvadratas žmogų atpratina mylėti gamtą. Pajusti miesto pulsą, jo esmę, suvokti savo vietą gyvenimo džiugesy, visa tai ir yra fotografija”.

Tik visi kartu mes galime pabandyti kurti Antakalnio istoriją, atgaivindami išsaugotus senojo Antakalnio vaizdus, kurie užfiksuoti praeityje ir patalpinti mūsų albumų senose nuotraukose ir fotografuodami dabartį, nes tai kas vyksta šiandien, po kelių metų jau taps istorija.

Pasak poeto Kęstučio Navako: „Tokio miesto kuris buvo prieš kelis dešimtmečius jau nėra, keista, jog kadaise buvo. Dar keisčiau kad tame vaiduokliškame mieste gyventa daug žmonių. Mes visada pamirštame prieš mus gyvenusius žmones, atskaitos tašku laikydami save pačius. Fotografas juos prikelia nors trumpam, vienam albumo puslapį verčiančios rankos mostui. Ir tas mostas tampa magiškas, savo magija prilygstantis fotografo žvilgsniui”.

Jei jus pykdo vaizdai, kurie darko mūsų Antakalnį, pasidalinkite jais su mumis taip pat. Tikimės, kad keliamos netvarkos kaltininkai ištaisys savo klaidas, juk visi mes norime tik vieno – gyventi ir džiaugtis gražiai sutvarkyta aplinka.

Mūsų bendruomenė nuo 2010 metų surengė nemažai renginių, kuriuos įamžinome ir publikuojame. Tikimės jūsų sulaukti ateityje organizuojamuose renginiuose ir akcijose.

Žemiau yra nuorodos į jūsų atsiųstas nuotraukas.

Antakalnio gyvenimas

Apleistos vietos

Mums patinka

Parašykite komentarą