Antakalniečių sode – gausus daržovių derlius

Ar jau lankėtės mūsų bendruomeniniame darže Sapiegų parke? Jei dar ne, tai dabar pats laikas užsukti ir pasigrožėti sunokusiais pomidorais, agurkais, moliūgais ir cukinijomis.

_MG_9197

Bendruomenės narių, Antakalnio seniūnijos, kitų partnerių (Žali.lt) bei rėmėjų (Originalios Erfurto sėklos ir Eco Solo) dėka mūsų daržas išsiplėtė ir šį sezoną iš esmės pasikeitė: įrengėme naujas lysves, išvalėme ir užsodinome visą šiltnamį, pasodinome moliūgus ir cukinijas naujoje daržo dalyje šalia žaidimų aikštelės.

_MG_9263

Šiuo metu darže auga virš 30 rūšių daržovių ir prieskoninių augalų. Surinktą derlių pasidalina darže savanoriaujantys bendruomenės nariai.

_MG_9192

Ką dar reiktų padaryti? labai norėtume pagerinti laistymą, įrengti lietaus vandens surinkimo sistemą, kompostinę, atnaujinti dirvožemį šiltnamyje, įrengti naujas lysves lauke šalia garažo ir pan.

_MG_9069

 

Kviečiame norinčius kartu auginti daržoves ir prižiūrėti daržą kreiptis į Mindaugą (mob. 868601247, mindaugas.danys@gmail.com) arba tiesiog užsukti į daržą (raktas nuo šiltnamio sargo būdelėje). Daržo naujienas galite sekti FB: https://www.facebook.com/pages/Antakalnieciu-sodas/314053638726164

20140810_173600

Vyšninių pomidorų derlius rugpjūčio 15 d.:

pomidoriukai

Nuotraukos: E.Michailova ir M.Danys

This entry was posted in Naujienos and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą